Přejít na obsah >> Přejít na menu sekce >>

Přístupové systémy a kontrola vstupu, EZS, EPS

Jedním z nejcennějších aktiv firem jsou v současné době data. Co by se stalo, kdyby se k citlivým datům dostala nepovolaná osoba nebo došlo k jejich ztrátě? Pomocí technologií jako jsou přístupové systémy, elektronické zabezpečovací systémy (EZS), elektronické požární systémy (EPS) Vám pomůžeme ochránit ochránit nejen Vaše data hned několika různými způsoby a proti různým hrozbám. Stejně tak domácnosti se budou rozhodně cítit lépe v bezpečnějšímu domově. Myslíte si snad, že žádná ochrana není potřeba?

Jsou okamžiky, kdy už je na zabezpečení pozdě! Nenechte to dojít tak daleko.

Základní typy hrozeb a jejich řešení

Existuje velké množství nejrůznějších nebezpečí, které mohou nepříznivě zasáhnout do chodu firmy nebo pokazit rodinou pohodu – zde jsou ty nejvážnější:

Nabízíme Vám řešení, jak eliminovat každou z výše uvedených hrozeb.

Přístupové systémy a kontrola vstupu

Přístupové systémy Vám umožní snadno a přehledně určit oprávnění k vstupu jednotlivých osob do chráněných zón a objektů.

EZS – elektronické zabezpečovací systémy

Pomůžeme Vám se zabezpečením objektů – ať již průmyslových či rekreačních. Vybereme nejvhodnější elektronické zabezpečovací systémy pro daný typ objektu. Proškolíme Vaši obsluhu.

EPS – elektronické požární systémy

Odcizení majetku či citlivých informací je bezesporu velice nepříjemná věc. Požár však může způsobit nesrovnatelně vyšší škody – ztráty na lidských životech. Elektronické požární systémy Vám pomohou včas rozpoznat nebezpečí požáru, a předejít tak tomu nejhoršímu.

Co všechno pro Vás můžeme zajistit?

Neprofesionálně provedené zabezpečení je naprosto k ničemu. Důvěřujte raději opravdovým odborníkům!

Máte zájem o řešení v této oblasti?